UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zadne pieniądze na port nie dałyby żadnej korzyści gdyby nie przekop, który był i jest ośmieszany i dyskredytowany przez KO, bo jest sukcesem PiSu. Obecnie trwająca kadencja będzie kolejną przegadaną kadencją nt portu i jego przyszlosci oraz jaki ten port ma potencjał. Oczywiscie z tym samy dyrektorem portu na czela. Zakup tramwajów opóźniony o lata. Ulicami jeździ archaiczny złom. Park wodny jest inwestycja poprzednika. Czy obecną ekipa może pokazać pełna analizę finansowa tego przedsięwzięcia. Napewno obecny prezydent mocno się promuje, ale ogólny obraz wcale nie wypada korzystnie.