91
28.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Socjalisci narodowi - Platfirma z sld rzadzi w miescie od lat nie pis.
(2025.12.28)
@Uls - W POrtelu skupili się na wprowadzaniu totalnej cenzury na rozkaz KCPO. Gramatyka i ortografia zeszła już na dalszy plan i przestała mieć znaczenie. Zresztą ministra edukacji z lewicy mówi o tym otwarcie że jej celem jest hodowla lemingów.
Rehot ropucha (2025.12.28)
@obserwator1 - Obserwatorze, gdzie się wcześniej rozlewała? Najpierw pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.
abc1 (2025.12.28)
A gdzie wrota przeciwpowodziowe na Zalewie
Ppp (2025.12.28)

info

1  
  2
Wygląda na to że szlaban dla karczek który misiek POstawil na kumieli nie uchronił miasta przed kolejną powodzią. Czyli kolejne 25 tyś zł z budżetu miasta zostało dosłownie utopione. Szkoda że nie ma kar za niegospodarność.
nie lubię kaczek (2025.12.28)

info

5  
  6
@Rehot ropucha - Dość postkomuny
(2025.12.28)
Nowy kryzysowy dyrektor chciał sie wykazać i pokazać no i sie pokazał przed chwilą w TV pochwalił sie rękawami... do ktorych woda nawet sie nie zbliżyła. Ale sukces poszedł w eter. TV media beda o tym trąbić cały dzień, Elbląg został uratowany... przed powodzią której nie bylo.
(2025.12.28)
"do ktorych woda nawet sie nie zbliżyła. " - Tak i dobrze zrobił. Za to PIS zbliżył się do oszustwa machlojstwa tak, że je pokochał na zawsze.
(2025.12.28)
To jest istna KOMEDYJA. Za każdym razem to samo i w tym samem miejscu to całe przedstawienie...
(2025.12.28)

info

3  
  2
Ale jak będzie powódź też będziesz marudził ? Tylko czekacie by coś nie wyszło by gnoić się na zmianę a dobro miasta czy państwa nie jest wam po drodze...
(2025.12.28)