UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygląda na to że szlaban dla karczek który misiek POstawil na kumieli nie uchronił miasta przed kolejną powodzią. Czyli kolejne 25 tyś zł z budżetu miasta zostało dosłownie utopione. Szkoda że nie ma kar za niegospodarność.
nie lubię kaczek