UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląda na to że szlaban dla karczek który misiek POstawil na kumieli nie uchronił miasta przed kolejną powodzią. Czyli kolejne 25 tyś zł z budżetu miasta zostało dosłownie utopione. Szkoda że nie ma kar za niegospodarność.

nie lubię kaczek

Anuluj