A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
największa cofka to w decydującej większości to komentujących na port-el !
opłatek już przetrawiony ?
A niech leje nw PiP z tym miastem!
@Rehot ropucha - Płaczek z sąsiedniego info na gościnnych występach
Woda tym się różni od członka Koalicji Obywatelskiej że raz się podnosi a raz opada. Natomiast członek KO przez całą kadencję jest w zwisie.
@Lolka - Towarzysz polexit ze swoimi "mądrościami"a las nie sprzątnięty
Znowu rękawy strażackie i czuwanie.... kiedy w końcu zrobimy zabezpieczenie, wyższe mury wzdłuż kanału, od mostu wysokiego do Wyszyńskiego dawno powinien być mur oporowy z betonu, jaki problem nawiązać i zalać ? Jako stary budowlaniec nie rozumie problemu. Wolimy co roku płacić dużej grupie ludzi którzy walczą z żywiołem, wolimy płacić odszkodowanie ! Dlaczego ?
Kasa na zabezpiecznia przejedzona przez ramoli antycznych ze Sztabu Kryzysowego, który pojadłwszy pierogów swiątecznych, spi w najlepsze. Przebudzą się tylko wtedy raz w miesiącu, gdy trzeba w ścianie płaczu użyć karty bankomatowej i napaść bebechy POnownie.
@Stańczyk Elbląśki - Ten nick to obelga dla Stańczyka.
@Woda - Przekop rzeczywiście na cofkę nie ma wpływu. Ale wybetonowanie, wyprostowanie i pogłębienia koryta ma znaczenie kapitalne. Woda napływa szybko i nie rozlewa się na tereny szerokiego koryta - bo go zlikwidowano. Ci co się na tym znają, od początku budowy mówili, że cofki staną się bardziej gwałtowne. Czyli żeglugi nie ma, ale warunki powodziowe uległy istotnemu pogorszeniu. Jedyna korzyść, to mamy już Pomnik Suwerenności. Bez niego bylibyśmy w niewoli.