UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale jak będzie powódź też będziesz marudził ? Tylko czekacie by coś nie wyszło by gnoić się na zmianę a dobro miasta czy państwa nie jest wam po drodze...


Anuluj