UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nowy kryzysowy dyrektor chciał sie wykazać i pokazać no i sie pokazał przed chwilą w TV pochwalił sie rękawami... do ktorych woda nawet sie nie zbliżyła. Ale sukces poszedł w eter. TV media beda o tym trąbić cały dzień, Elbląg został uratowany... przed powodzią której nie bylo.