Pijany kierowca uderzył mazdą w słup

32
26.12.2025
Pijany kierowca uderzył mazdą w słup
(fot. KMP w Elblągu)
W piątek ok. godz. 21 kierowca mazdy uderzył w słup energetyczny na drodze krajowej nr 22 na wysokości Nowego Dworu Elbląskiego. Jak się okazało, miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.... Droga na czas pracy służb będzie zablokowana w obu kierunkach (na Elbląg i Malbork), policjanci kierują na objazd.

Mazdą kierował 47-letni mężczyzna. Nic mu się nie stało, ale odpowie nie tylko za spowodowanie kolizji, lecz również za jazdę po pijanemu. Alkotest wykazał 2,5 promila w organizmie!

Droga krajowa nr 22 na wysokości Nowego Dworu Elbląskiego jest zablokowana na czas pracy służb. - Policjanci kierują na objazd przez miejscowości Fiszewo, Oleśno i Gronowo Elbląskie - informuje Komenda Miejska Policji w Elblągu

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nuda
(2025.12.26)

info

6  
  17
ale to już było... i wróci jeszcze wiele razy; )
(2025.12.26)

info

18  
  4
Po co to żyje
Fu (2025.12.26)
Redaktorze, jeśli ten słup jest słupem wysokiego napięcia, to ja jestem Elvisem Presleyem - poczytaj o słupach i popraw, bo wstyd - ok.
(2025.12.26)
A bieda ma pożywkę, same ideały.
(2025.12.26)
napisalabym cos ale szkoda slow na to cos....
omg (2025.12.26)

info

13  
  2
Słup jest złamany na wysokości około 4m - to co on leciał tym samochodem ?
(2025.12.26)
Droga jest zablokowana jak by była jakaś katastrofa - tyle się służb najechało że nie było jak przejechać ? - dlaczego wy utrudniacie ludziom życie ? - objazdy itd z takiego POwodu ?... ogarnijcie się !
(2025.12.26)
Szkoda, szkoda że nie spadł na łeb.
(2025.12.26)
POwoli zacznij ty się ogarniać, wam się należy wolny przejazd, nie ważne co się stało.
(2025.12.26)