149
29.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak Polska wieś głosowała na Nawrockiego, to teraz niech im pomoże, a takie biadolenie.
(2025.12.27)

info

15  
  11
Myślę, że Komisją Europejską wstrząśnie na wiadukcie nad drogą S7 do Helenowa. Sądzę, że powali ich to na kolana.
Bach-Zalewski (2025.12.27)

info

8  
  6
Czyżby PIS posunął się nawet do tego by jakoby na Trzaskowskiego oszukiwać, a potem tego użyć przeciwko jemu? Ciekawe?
(2025.12.27)
Daj o tym smutnym fakcie znać do prokuratury. Pokaż dowody, daty, pokaż palcem takich ludzi. Przecież zatajanie znanych ci dowodów przestępstwa samo w sobie jest przestępstwem.
Ksiądz Kaszanka (2025.12.27)
Chyba znowu chcą żeby ludzie na polach posadzili latem złote kolby
(2025.12.27)

info

4  
  1
Rolnik, górnik. Górnik, rolnik wiecznie daj daj. Co za roszczeniowe grupy. Jak tak ciężko i sie nie opłaca to do Wójcika na stolarnie a nie wieczne placze
(2025.12.27)

info

17  
  12
To protest przeciwko niemieckiemu draństwu w Unii, protest przeciwko tuskanom, protest przeciwko korupcji i zdradzie swojego Narodu dla stołków i brudnych euro...
(2025.12.27)

info

11  
  13
tuscański portel blokuje większość komentarzy zawierających prawdę, a i tak nie jest zbyt miło. Zaczynacie się bać niemieckie sługusy? Ale o co chodzi? Kto jest sługusem?
(2025.12.27)

info

10  
  12
Dla Polaka Mercosur to tania i dobra żywność nie na rękę USA bo oni zbankrutują i to tylko o to chodzi. Trump nie chce tej umowy bo ona niszczy ich rynek a powinno nas to w ogóle NIC nie obchodzić i to Europa powinna olać USA oraz ich dolary coraz tańsze i nic nie warte.
(2025.12.27)

info

7  
  7
Obornik ma swoje miejsce, nie na ulicy ! Rolnicy nie są alfą i omegą, ubzdurali sobie że bez nich umrzemy z głodu a z drugiej strony boją się że od nich nie kupimy i cały morał w tym że sami w to uwierzyli. Nie jesteście pępkiem świata i nie możecie razem z górnikami zapominać że prace można zmienić jak wam nie pasuje bo skoro każdy inny nie żebra o kasę unijną bo walczy sam to i czas by polski rolnik miał nabiał ! Te wasze strajki są waszą słabością, nie tylko intelektualną !
(2025.12.27)

info

17  
  8