A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak Polska wieś głosowała na Nawrockiego, to teraz niech im pomoże, a takie biadolenie.
Myślę, że Komisją Europejską wstrząśnie na wiadukcie nad drogą S7 do Helenowa. Sądzę, że powali ich to na kolana.
Czyżby PIS posunął się nawet do tego by jakoby na Trzaskowskiego oszukiwać, a potem tego użyć przeciwko jemu? Ciekawe?
Daj o tym smutnym fakcie znać do prokuratury. Pokaż dowody, daty, pokaż palcem takich ludzi. Przecież zatajanie znanych ci dowodów przestępstwa samo w sobie jest przestępstwem.
Chyba znowu chcą żeby ludzie na polach posadzili latem złote kolby
Rolnik, górnik. Górnik, rolnik wiecznie daj daj. Co za roszczeniowe grupy. Jak tak ciężko i sie nie opłaca to do Wójcika na stolarnie a nie wieczne placze
To protest przeciwko niemieckiemu draństwu w Unii, protest przeciwko tuskanom, protest przeciwko korupcji i zdradzie swojego Narodu dla stołków i brudnych euro...
tuscański portel blokuje większość komentarzy zawierających prawdę, a i tak nie jest zbyt miło. Zaczynacie się bać niemieckie sługusy? Ale o co chodzi? Kto jest sługusem?
Dla Polaka Mercosur to tania i dobra żywność nie na rękę USA bo oni zbankrutują i to tylko o to chodzi. Trump nie chce tej umowy bo ona niszczy ich rynek a powinno nas to w ogóle NIC nie obchodzić i to Europa powinna olać USA oraz ich dolary coraz tańsze i nic nie warte.
Obornik ma swoje miejsce, nie na ulicy !
Rolnicy nie są alfą i omegą, ubzdurali sobie że bez nich umrzemy z głodu a z drugiej strony boją się że od nich nie kupimy i cały morał w tym że sami w to uwierzyli. Nie jesteście pępkiem świata i nie możecie razem z górnikami zapominać że prace można zmienić jak wam nie pasuje bo skoro każdy inny nie żebra o kasę unijną bo walczy sam to i czas by polski rolnik miał nabiał ! Te wasze strajki są waszą słabością, nie tylko intelektualną !