UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla Polaka Mercosur to tania i dobra żywność nie na rękę USA bo oni zbankrutują i to tylko o to chodzi. Trump nie chce tej umowy bo ona niszczy ich rynek a powinno nas to w ogóle NIC nie obchodzić i to Europa powinna olać USA oraz ich dolary coraz tańsze i nic nie warte.