UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obornik ma swoje miejsce, nie na ulicy ! Rolnicy nie są alfą i omegą, ubzdurali sobie że bez nich umrzemy z głodu a z drugiej strony boją się że od nich nie kupimy i cały morał w tym że sami w to uwierzyli. Nie jesteście pępkiem świata i nie możecie razem z górnikami zapominać że prace można zmienić jak wam nie pasuje bo skoro każdy inny nie żebra o kasę unijną bo walczy sam to i czas by polski rolnik miał nabiał ! Te wasze strajki są waszą słabością, nie tylko intelektualną !


Anuluj