UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rolnik, górnik. Górnik, rolnik wiecznie daj daj. Co za roszczeniowe grupy. Jak tak ciężko i sie nie opłaca to do Wójcika na stolarnie a nie wieczne placze


Anuluj