UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla Polaka Mercosur to tania i dobra żywność nie na rękę USA bo oni zbankrutują i to tylko o to chodzi. Trump nie chce tej umowy bo ona niszczy ich rynek a powinno nas to w ogóle NIC nie obchodzić i to Europa powinna olać USA oraz ich dolary coraz tańsze i nic nie warte.