A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Są rodzinki które najpierw łamią się opłatkiem popijając alkoholem a później łamią sobie krzesła na głowie..
czyste pogaństwo ludzie nawet nie wiedza, że czczą demony. Chrystus nie urodził się w grudniu ! To dzień pogan bóg mitry, jupiter itp bóstwa z pogaństwa. Dziś wszyscy się kochają jutro będą pluć na siebie, a polityka będzie szczuć dalej. Teatr iluzji i zakłamania uważam za otwarty. Kiedyś założyciel kościoła szatana powiedział, że katolicy ukradli im święto.
Religia to narzędzie systemu do manipulacji masami. Kto chce księdza, gdzie chyba tylko pacynki religijne. Księża to faryzeusze zakłamani zboczeńcy i pedofile i tego jest pełno. To co wychodzi na jaw to tylko wierzchołek góry lodowej. Boga nie ma i nie było w tej zakłamanej religii. Ludzie wierzą w księdza i religię nie w Boga. Uformowane pacynki płaca i ta instytucja istnieje. Zadam Ci jedno pytanie i odpowiedz sobie sam. Co to jest wiara?
@Zakłamanie i obłuda - No i czego to dowodzi? Odkrywca z ciebie na miarę Kolumba, albo Galileusza, brawo. Myślę, że opisujesz swoją sytuację domową.
@Zakłamanie i obłuda - Zmień rodzinę.
@Zakłamanie i obłuda - Tak to wygląda u większości, ,katolików ”
Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem i karmiąc odpadami to żenujące. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i nie tylko było przy tym pokarmie. Ludzie mają ludzi za padlinę...
Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem i karmiąc odpadami to żenujące. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i nie tylko było przy tym pokarmie. Ludzie mają ludzi za padlinę...