Wybrany wątek opinii
Portel pisze o Katolicyzmie na co dzień walcząc z nim zaciekle. Opluwając Katolicyzm czy na pogrzebach waszych bliskich chcecie Księdza Katolickiego na którego tak szczekacie, na Ślubie w Kościele, Lub Chrzest waszego dziecka.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
wytykanie wad to nie opluwanie kolego
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Religia to narzędzie systemu do manipulacji masami. Kto chce księdza, gdzie chyba tylko pacynki religijne. Księża to faryzeusze zakłamani zboczeńcy i pedofile i tego jest pełno. To co wychodzi na jaw to tylko wierzchołek góry lodowej. Boga nie ma i nie było w tej zakłamanej religii. Ludzie wierzą w księdza i religię nie w Boga. Uformowane pacynki płaca i ta instytucja istnieje. Zadam Ci jedno pytanie i odpowiedz sobie sam. Co to jest wiara?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3