UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Religia to narzędzie systemu do manipulacji masami. Kto chce księdza, gdzie chyba tylko pacynki religijne. Księża to faryzeusze zakłamani zboczeńcy i pedofile i tego jest pełno. To co wychodzi na jaw to tylko wierzchołek góry lodowej. Boga nie ma i nie było w tej zakłamanej religii. Ludzie wierzą w księdza i religię nie w Boga. Uformowane pacynki płaca i ta instytucja istnieje. Zadam Ci jedno pytanie i odpowiedz sobie sam. Co to jest wiara?

antyreligijny