UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Religia to narzędzie systemu do manipulacji masami. Kto chce księdza, gdzie chyba tylko pacynki religijne. Księża to faryzeusze zakłamani zboczeńcy i pedofile i tego jest pełno. To co wychodzi na jaw to tylko wierzchołek góry lodowej. Boga nie ma i nie było w tej zakłamanej religii. Ludzie wierzą w księdza i religię nie w Boga. Uformowane pacynki płaca i ta instytucja istnieje. Zadam Ci jedno pytanie i odpowiedz sobie sam. Co to jest wiara?

antyreligijny

Anuluj