UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czyste pogaństwo ludzie nawet nie wiedza, że czczą demony. Chrystus nie urodził się w grudniu ! To dzień pogan bóg mitry, jupiter itp bóstwa z pogaństwa. Dziś wszyscy się kochają jutro będą pluć na siebie, a polityka będzie szczuć dalej. Teatr iluzji i zakłamania uważam za otwarty. Kiedyś założyciel kościoła szatana powiedział, że katolicy ukradli im święto.
uczeń