UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną... Pytam Was ? Tak szczerze i bez polityki ? Dlaczego wobec tego Papież czci oddając hołd zwykłym posągom ? Dlaczego wymyślonej Marii w XX wieku i jej wstąpienie jest nadal czczone ! Na każdym kroku są obrazy które dla ludzi są święte ? Czy o tym piszę Dekalog ?