26
23.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak i jeszcze wszystkie dni wolne po świętach aż po trzech króli dopiero do pracy.
(2025.12.23)
@Hubbabubba - Ktoś ją wybrał, o wielką paranojo, i to po raz drugi po odwołaniu przez komisarza Takich mamy świadomych wyborców w mieście Elbląg.
(2025.12.23)
Oby przyszły rok przyniósł nam referendum w którym cała ta bezradna rada i prezydent zostaną odwołani. Tego wam kochani życzę na rok 2026.To wszystko dla dobra miasta i jego mieszkańców.
Giokondo (2025.12.23)

info

3  
  0
nie przesadzajcie z tymi młodymi bo co oni w tej radzie młodzi robią? A to ławeczki psotawią, a to ulicę lub chodnik zrobia, a to ktos pomaluje trawę na zielono a to ktoś drzewka przytnie, nic poważniejszego wieć po co wam młodzi jak nie mają pomysłow? To co robią niekórzy to kazdy umie bez siedzenia w "radzie"; ) a gospodarkta, pracodawcy, i inne problemy miasta, leżą, nic nie zrobione, ale nowy chodnik jest, to załatwia prestiż miasta, naprawdę sukces a stary wcale nie był taki zły ale trzeba kostke połozyc; D
(2025.12.23)

info

1  
  0
@Wystarczy nie kraść - Czyli oskarżasz władze Elbląga. Odważnie. Gadamy a nie robimy.
bra (2025.12.23)
uwaga bezradni w akcji
(2025.12.25)

info

0  
  0