UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie przesadzajcie z tymi młodymi bo co oni w tej radzie młodzi robią? A to ławeczki psotawią, a to ulicę lub chodnik zrobia, a to ktos pomaluje trawę na zielono a to ktoś drzewka przytnie, nic poważniejszego wieć po co wam młodzi jak nie mają pomysłow? To co robią niekórzy to kazdy umie bez siedzenia w "radzie"; ) a gospodarkta, pracodawcy, i inne problemy miasta, leżą, nic nie zrobione, ale nowy chodnik jest, to załatwia prestiż miasta, naprawdę sukces a stary wcale nie był taki zły ale trzeba kostke połozyc; D


Anuluj