Wybrany wątek opinii
Aż się nie chce komentować. Przewodnicząca, młoda i rozwojowa siedemdziesięciolatka zabetonowana po układzie.
Taka przyszłość tego elblaskiego skansenu.
Do moderacji
Odpowiedz
23
5
@Hubbabubba - Ktoś ją wybrał, o wielką paranojo, i to po raz drugi po odwołaniu przez komisarza
Takich mamy świadomych wyborców w mieście Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0