UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Hubbabubba - Ktoś ją wybrał, o wielką paranojo, i to po raz drugi po odwołaniu przez komisarza Takich mamy świadomych wyborców w mieście Elbląg.


Anuluj