UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Hubbabubba - Ktoś ją wybrał, o wielką paranojo, i to po raz drugi po odwołaniu przez komisarza Takich mamy świadomych wyborców w mieście Elbląg.
@Hubbabubba - Ktoś ją wybrał, o wielką paranojo, i to po raz drugi po odwołaniu przez komisarza Takich mamy świadomych wyborców w mieście Elbląg.