@Wystarczy nie kraść - Czyli oskarżasz władze Elbląga. Odważnie. Gadamy a nie robimy.bra
@Wystarczy nie kraść - Czyli oskarżasz władze Elbląga. Odważnie. Gadamy a nie robimy.