26
23.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najbardziej "prestiżową wizytówką" Elbląga jest budynek na rogu 1 Maja i Placu Słowiańskiego gdzie powybijane szyby zabito ordynarnymi dechami. Druga wizytówka to teren zarośnięty krzakami po dawnych pawilonach przy dawnym kinie Syrena. To szpeci Elbląg od chyba 30 lat i o dziwo, że nikomu to nie przeszkadza...
??? (2025.12.23)

info

12  
  1
I wypowiedział się kolejny jątrzyciel, który nie ma nic do roboty. Nie chce słuchać ale komentuje, to wy smutasy dajcie spokój, wam nigdy nie będzie dobrze. Nie bełkocz bez sensu.
(2025.12.23)
Takich asów wybraliście. Podniosą łapki i zdecydowaną większością budżet zostanie przyjęty. Kwestia wyjaśnienia przyczyn pożaru i niechęci wypłacenia odszkodowania zostanie wreszcie wyjaśniona i przekazana do wiadomości publicznej?
(2025.12.23)

info

11  
  1
Bezradni w akcji.....
(2025.12.23)

info

10  
  0
Niektórym w Elblągu odpowiada przepis na szczęśliwe życie : wystarczy być jakŻuk i cieszyć się z byleGwna !
otTak (2025.12.23)

info

4  
  0
Czy to prawda, że zamiast na podgrzewaną murawę na A8,kasa została rozdana na bieżące funkcjonowanie klubu, który powinien naturalnie upaść?! Czy prezydent podjął taką decyzję samodzielnie, czy potrzebował aprobaty radnych? Kto podjął tak skrajnie niegospodarną decyzję pod płaszczem tradycji i niby promocji związanej z klubem? L
(2025.12.23)

info

5  
  0
Pewien zaradnyGość wKoziegłowach nie chciałPracować-wolałGłówkować. A żeNieźle-zostałRadnym. Założył garniturParadny, i znów nic nieRobił - tylkoParadował. Choć limeryk niezbyt składny jest doBani - jak tenRadny! Ale daje doMyślenia... , że nie będzieOrła zLenia!
Q (2025.12.23)

info

2  
  0
Wigilia wigilii powinna być dniem wolnym od pracy.
(2025.12.23)
@Kiedy Elbląg ? - Racja
(2025.12.23)
I zapewne znowu niektórzy radni PiS zagłosują wbrew zdrowemu rozsądkowi i własnym przekonaniom, bo przecież jak tu poprzeć rozsądny budżet. No ale przecież jak pryncypał każe zagłosować przeciwko, tylko dlatego że on tak chce, to trzeba polecenie wykonać. Bo jak nie to będzie kara. Żal takich radnych, którzy zamiast działać na korzyść miasta, działają tylko na polecenie... bo "Pan" tak każe. Więc dyrdymały o świadomym głosowaniu nad uchwałą może sobie Pan radny Traks w buty włożyć. Rozkaz trzeba wykonać.
pozytywny-elblążanin (2025.12.23)

info

4  
  4