UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby przyszły rok przyniósł nam referendum w którym cała ta bezradna rada i prezydent zostaną odwołani. Tego wam kochani życzę na rok 2026.To wszystko dla dobra miasta i jego mieszkańców.

Giokondo

Anuluj