UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oby przyszły rok przyniósł nam referendum w którym cała ta bezradna rada i prezydent zostaną odwołani. Tego wam kochani życzę na rok 2026.To wszystko dla dobra miasta i jego mieszkańców.
Giokondo
Oby przyszły rok przyniósł nam referendum w którym cała ta bezradna rada i prezydent zostaną odwołani. Tego wam kochani życzę na rok 2026.To wszystko dla dobra miasta i jego mieszkańców.
Giokondo