UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I wypowiedział się kolejny jątrzyciel, który nie ma nic do roboty. Nie chce słuchać ale komentuje, to wy smutasy dajcie spokój, wam nigdy nie będzie dobrze. Nie bełkocz bez sensu.
I wypowiedział się kolejny jątrzyciel, który nie ma nic do roboty. Nie chce słuchać ale komentuje, to wy smutasy dajcie spokój, wam nigdy nie będzie dobrze. Nie bełkocz bez sensu.