UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najbardziej "prestiżową wizytówką" Elbląga jest budynek na rogu 1 Maja i Placu Słowiańskiego gdzie powybijane szyby zabito ordynarnymi dechami. Druga wizytówka to teren zarośnięty krzakami po dawnych pawilonach przy dawnym kinie Syrena. To szpeci Elbląg od chyba 30 lat i o dziwo, że nikomu to nie przeszkadza...

???

Anuluj