Wybrany wątek opinii
Czy jeszcze ktoś chce tego słuchać??? Czy ma to sens? Poza tym. Czas odpocząć od tego bełkotu, polityki czy pseudo polityki, pustych gadek, naprawdę czas na świąteczny spokój i posłuchać czegoś miłego
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
I wypowiedział się kolejny jątrzyciel, który nie ma nic do roboty. Nie chce słuchać ale komentuje, to wy smutasy dajcie spokój, wam nigdy nie będzie dobrze. Nie bełkocz bez sensu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
11