UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najbardziej "prestiżową wizytówką" Elbląga jest budynek na rogu 1 Maja i Placu Słowiańskiego gdzie powybijane szyby zabito ordynarnymi dechami. Druga wizytówka to teren zarośnięty krzakami po dawnych pawilonach przy dawnym kinie Syrena. To szpeci Elbląg od chyba 30 lat i o dziwo, że nikomu to nie przeszkadza...
???