UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak nauczyciele, aby mniej pracować. A pensje aby były wielkie. W szkołach też żeby się nie napracować to wymyślają sobie dwa dni jako dzień dyrektorski i wolne.
Jak nauczyciele, aby mniej pracować. A pensje aby były wielkie. W szkołach też żeby się nie napracować to wymyślają sobie dwa dni jako dzień dyrektorski i wolne.