UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak nauczyciele, aby mniej pracować. A pensje aby były wielkie. W szkołach też żeby się nie napracować to wymyślają sobie dwa dni jako dzień dyrektorski i wolne.


Anuluj