UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Serio - O masz Ci los akurat ten o 15:00 chciał wjechać z buta proszę mnie obsługiwać. W Sylwestra też Ci brakuje urzędów po 12:30.Korzystasz sprawnie z komputera a nie potrafisz wykonać prostych operacji elektronicznie w zakresie Petent / Urząd.


Anuluj