UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Serio - O masz Ci los akurat ten o 15:00 chciał wjechać z buta proszę mnie obsługiwać. W Sylwestra też Ci brakuje urzędów po 12:30.Korzystasz sprawnie z komputera a nie potrafisz wykonać prostych operacji elektronicznie w zakresie Petent / Urząd.