UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Serio - Ciekawe czy te godziny odpracują czy zwyczajnie z gestem im zapłacą z naszych pieniędzy. Ja osobiście jestem oszczędny i za nieróbstwo nie chcę płacić.

Kambodżanin

Anuluj