UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Serio - Ciekawe czy te godziny odpracują czy zwyczajnie z gestem im zapłacą z naszych pieniędzy. Ja osobiście jestem oszczędny i za nieróbstwo nie chcę płacić.
Kambodżanin
@Serio - Ciekawe czy te godziny odpracują czy zwyczajnie z gestem im zapłacą z naszych pieniędzy. Ja osobiście jestem oszczędny i za nieróbstwo nie chcę płacić.
Kambodżanin