UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ze nie będzie Zenka, ale tu podobno same gusta muzyczne -:) a muzyka z tymi DJ ami tylko dla młodych nawet bardzo młodych, fajnej muzyki dla średnio starszych brak, gdyby moze DJ bobo to uszłoby-:)


Anuluj