UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ze nie będzie Zenka, ale tu podobno same gusta muzyczne -:) a muzyka z tymi DJ ami tylko dla młodych nawet bardzo młodych, fajnej muzyki dla średnio starszych brak, gdyby moze DJ bobo to uszłoby-:)
Szkoda ze nie będzie Zenka, ale tu podobno same gusta muzyczne -:) a muzyka z tymi DJ ami tylko dla młodych nawet bardzo młodych, fajnej muzyki dla średnio starszych brak, gdyby moze DJ bobo to uszłoby-:)