UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piszecie o jakimś sylwestrze na którym nic specjalnego nie będzie, a o tym że jak co roku zaskakuje nasze władze zima i nic nie jest odśnieżone i się jeździć nie da to jest cisza. Naglasniajcie ich nieróbstwo to może zaczną coś robić