UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piszecie o jakimś sylwestrze na którym nic specjalnego nie będzie, a o tym że jak co roku zaskakuje nasze władze zima i nic nie jest odśnieżone i się jeździć nie da to jest cisza. Naglasniajcie ich nieróbstwo to może zaczną coś robić


Anuluj