A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cukier za kilogram 1,99 przy zakupie 5 sztuk. Tanioszka a za PiSu drożyzna jak ch o l e r a,
Jak ty krytykujesz kogoś redaktorku wymyślając różne prawdy to to jest artykuł ale jak ktoś krytykuje ten artykuł to to już jest portelowa mowa nienawiści Takie bardzo równe szanse dla wszystkich, w końcu twoja łunia lubi to
Jakby nie patrzeć od 9 miesięcy cena koszyka bez zmian. Nie zmienia to faktu że jest drożej niż w Niemczech. Dziękujemy wam pisowcy
A co Juras motorówka na to wasz mentor
Za Po to drożyzna szaleje
Nie ma żadnego Po. Nic dziwnego że pisiorki mają takie sondaże szorujące po dnie.
Za PiSu to był Covid, inflacja i wojna hybrydowa na granicy ciekawe jakby sobie obecny rząd w tej sytuacji poradził lemingu
Badasz zawartość cukru w cukrze. Na święta potrzebne też inne rzeczy. W TVP obliczyli, że święta tańsze o 150 Zet niż w poprzednim roku. To po co kombinujcie.
No i mamy święta. Co narzekacie.
@Taka prawda - Od 2 lat rządzi Tusk, skąd Cię wypuścili.