UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za pisu było TANIO bo było 18% inflacji teraz jest DROŻYZNA bo jest 2.5%. Czego nie rozumiecie ? Było się uczyć
Ciemny lud
Za pisu było TANIO bo było 18% inflacji teraz jest DROŻYZNA bo jest 2.5%. Czego nie rozumiecie ? Było się uczyć
Ciemny lud