UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za pisu było TANIO bo było 18% inflacji teraz jest DROŻYZNA bo jest 2.5%. Czego nie rozumiecie ? Było się uczyć

Ciemny lud

Anuluj