UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze jednak bawi kiedy Redaktor postrzega świat przez portfel najmniej zamożnych mieszkańców Elbląga. Skąd założenie, że tylko takie osoby u nas żyją? Przecież jest też grupa żyjąca zupełnie inaczej i dla nich zakupy w dowolnej sieciówce na poziomie 300-400 zł za koszyk to standard