UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zawsze jednak bawi kiedy Redaktor postrzega świat przez portfel najmniej zamożnych mieszkańców Elbląga. Skąd założenie, że tylko takie osoby u nas żyją? Przecież jest też grupa żyjąca zupełnie inaczej i dla nich zakupy w dowolnej sieciówce na poziomie 300-400 zł za koszyk to standard