UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za PiS Polacy mieli więcej pieniędzy w kieszeniach, mimo że było drożej, ale tvp info informowała, że drożej to taniej, bo np. masło kosztowało 10 zł, tyle samo cukier 10 zł, a za Tuska już za 2.99 można kupić masło czy cukier, co odbija się na budżecie państwa i mniej podatków wpływa od tańszych towarów z grupy Gifena. Tragedia słuchanie o drogich świętach !!! PiS to obłuda, pazerność, złodziejstwo i kłamstwo dla kasy.