UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Maja być biało cze6 o z Herberta Elbląga. To ms być wizytówka miasta. A te mają kolorystykę jak w Poznaniu.
Sławomir Dętka
Maja być biało cze6 o z Herberta Elbląga. To ms być wizytówka miasta. A te mają kolorystykę jak w Poznaniu.
Sławomir Dętka