UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Maja być biało cze6 o z Herberta Elbląga. To ms być wizytówka miasta. A te mają kolorystykę jak w Poznaniu.

Sławomir Dętka

Anuluj