UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dwa lata słucham i ogladam wizualizacje tramwajów które za kolejne dwa lata (oby) maja pojawic sie w miescie. Komkursy na nazwe, na kolory to tak jakbyśmy juz tymi tramwajami jeżdzili tak jak siedzimy na trybunach areny na Krakusa. A w realu konstale i akacje w krzakach na Arenie przy Krakusa.


Anuluj