A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wezwijcie ojca Tadeo z Torunia wygrzebie wam zimną geotermię ogrzeje ciepłem z gazu i sprzeda drożej niż ciepło z gazu, węgla, czy diesla tam uczciwi inaczej na to pozwalają
Dziwne, wiele krajów wydobywa węgiel i to im się opłaca i kalkuluje, ,tylko w Polsce jest wielu od lat narracja i propaganda, że nam to się nie opłaca.
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
Pomimo dynamicznego rozwoju odnawialnych źródeł energii, światowa produkcja węgla wciąż rośnie, a globalna gospodarka pozostaje od niego silnie uzależniona. W 2025 roku zużycie węgla osiągnęło rekordowe 8,85 mld ton
Polska ma wysokie podatki, za dużo związkowców, polityków oraz "uczciwych inaczej" do wykarmienia-dorobienia....
Facet p.... li bez sensu, albo opowiada to co mu kazali, albo ma mocno wyprany mózg. Niech powie Chińczykom czy Hindusom albo Amerykanom, że węgiel to przeżytek. To jest chore, komuna- bis.