UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polska ma wysokie podatki, za dużo związkowców, polityków oraz "uczciwych inaczej" do wykarmienia-dorobienia....
Polska ma wysokie podatki, za dużo związkowców, polityków oraz "uczciwych inaczej" do wykarmienia-dorobienia....