UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wezwijcie ojca Tadeo z Torunia wygrzebie wam zimną geotermię ogrzeje ciepłem z gazu i sprzeda drożej niż ciepło z gazu, węgla, czy diesla tam uczciwi inaczej na to pozwalają
Wezwijcie ojca Tadeo z Torunia wygrzebie wam zimną geotermię ogrzeje ciepłem z gazu i sprzeda drożej niż ciepło z gazu, węgla, czy diesla tam uczciwi inaczej na to pozwalają