UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wezwijcie ojca Tadeo z Torunia wygrzebie wam zimną geotermię ogrzeje ciepłem z gazu i sprzeda drożej niż ciepło z gazu, węgla, czy diesla tam uczciwi inaczej na to pozwalają


Anuluj