UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwne, wiele krajów wydobywa węgiel i to im się opłaca i kalkuluje, ,tylko w Polsce jest wielu od lat narracja i propaganda, że nam to się nie opłaca.


Anuluj