UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwne, wiele krajów wydobywa węgiel i to im się opłaca i kalkuluje, ,tylko w Polsce jest wielu od lat narracja i propaganda, że nam to się nie opłaca.
Dziwne, wiele krajów wydobywa węgiel i to im się opłaca i kalkuluje, ,tylko w Polsce jest wielu od lat narracja i propaganda, że nam to się nie opłaca.