UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Smutna prawda o tym kraju - Możecie minusowac. Prawda jest taka że Polska śmierdzi zimą. " w 2016 r. aż 33 polskie miasta załapały się do rankingu 50 najbardziej zanieczyszczonych pod tym względem miast Europy. W 2018 r. nasza reprezentacja w tym gronie spuchła nawet do 36 przedstawicieli. "
Elbląg też smierdzi