A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Erich - Nie rozumiem czym piszesz... rozwiń się
Nie mogę dodać komentarza. Cenzura na POrtelu. Totalna cenzura, Kompletnie zniewolone media.
@MariuszLewandowski-Fc - Uderz w stół a nożyce się odezwą. Wątpię żeby rusofil chciał walczyć przeciw rosyjskiej armii
@Nie saperkami a kwiatami - Wojna z Rosją nie jest nam potrzebna jak zresztą każda wojna. Program Brauna to powszechny dostęp do broni i szkolenia wojskowe w zasięgu ręki. Zakładasz że Polacy mając w domach broń będą słuchali kogokolwiek i nie będą walczyć z każdym agresorem ? Głupiś w takim razie bo to właśnie komuna w 1945 zaczęła rozbrajanie Polaków i nadal jesteśmy nieuzbrojeni... Lecz się z głupoty póki czas
Nowy"dyrektor z zawodu" niech zacznie wreście sprzątać po swoim piesku.
ciekawe jak z tymi brylami zakładał aparat oddechowy podczas akcji... strażak w SIMSach
Zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwalałaby mi zrobić czegoś takiego. Elbląg potrzebuje takich emerytów pełnych energii. W sumie dla emeryta takie stanowisko dyrektorskie jest w sam raz. Nie przepracuje się.
@Jak dbosz, tak mosz! - Po pierwsze w wieku 41 lat nie jest pełnej emerytem, po drugie pracujący emeryci mundurowi odkładają składki normalnie do ZUS i do nie dawna nigdy nie mogli z tego skorzystać(pieniądze czy miedzy innymi pewnie dla takich jak TY). Dopiero niedawno zmieniło się, że mogą wypracować dodatkową emeryturę. (i to tylko ci co wstąpili po 1999 roku) A po trzecie składki wszyscy płacą wojskowi do wojskowego biura emerytalnego i z niego mają emeryturę. Widocznie WBE potrafi lepiej zarządzać funduszami niż ZUS. Nie słyszałem o szklanych pałacach WBE jak w przypadku ZUS
@Marko11 - Każdy zarządza pieniędzmi lepiej od ZUS=u nawet chromy na rozumie....
@MariuszLewandowski-Fc - Starszy będziesz na pewno …nic poza tym.