89
15.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
UM strzelił sobie w kolano. Nie wiedzą z kim mają do czynienia...
(2025.12.16)
Prawda prawda on wam pokarze miejsce w szeregu znamy go z tego
Karaoke (2025.12.16)
@MariuszLewandowski-Fc - Kreuje sie pan na mędrca. A błedy pan sadzi jak 3 klasista
ja elblazanin (2025.12.16)
@ja elblazanin - Zawsze twierdzę że robię w Elblągu za "wioskowego głupca" i bardzo proszę mnie w innej roli nie obsadzać bo tą już polubiłem... Za błędy nieodmiennie przepraszam ale nadal myślę szybciej niż piszę i czytam. A brak korekty ma też cel społeczny - w sprawach publicznych każdy głos się liczy nawet jeśli jest zapisany z błędami.
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.16)
@MariuszLewandowski-Fc - No Mariuszek miał zawsze ciągoty do strażaków, próbował zreformować OSP RW ale się na nim poznali i go wykopali, to teraz popiera młodocianych emerytów i jeśli straż nie jest upolityczniona szczególnie góra to ty FC jesteś kosmitą.
jezon (2025.12.16)
@jezon - Co piłeś ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.16)
Se krzywdy nie dadzą zrobić … kto by nie rządził
Inc (2025.12.16)

info

2  
  0
" Sani swoi " PO w Elblągu.
Nie ma przypadku ? (2025.12.16)

info

0  
  0
@MariuszLewandowski-Fc - Ja nic ale ty chyba dajesz dzień w dzień bo twego bełkotu nie idzie czytać.
jezon (2025.12.17)