A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
UM strzelił sobie w kolano. Nie wiedzą z kim mają do czynienia...
Prawda prawda on wam pokarze miejsce w szeregu znamy go z tego
@MariuszLewandowski-Fc - Kreuje sie pan na mędrca. A błedy pan sadzi jak 3 klasista
@ja elblazanin - Zawsze twierdzę że robię w Elblągu za "wioskowego głupca" i bardzo proszę mnie w innej roli nie obsadzać bo tą już polubiłem... Za błędy nieodmiennie przepraszam ale nadal myślę szybciej niż piszę i czytam. A brak korekty ma też cel społeczny - w sprawach publicznych każdy głos się liczy nawet jeśli jest zapisany z błędami.
@MariuszLewandowski-Fc - No Mariuszek miał zawsze ciągoty do strażaków, próbował zreformować OSP RW ale się na nim poznali i go wykopali, to teraz popiera młodocianych emerytów i jeśli straż nie jest upolityczniona szczególnie góra to ty FC jesteś kosmitą.
@jezon - Co piłeś ?
Se krzywdy nie dadzą zrobić … kto by nie rządził
" Sani swoi " PO w Elblągu.
@MariuszLewandowski-Fc - Ja nic ale ty chyba dajesz dzień w dzień bo twego bełkotu nie idzie czytać.